390,00

T600 uzun mesafe için özel olarak tasarlanmıştır. İkinci bir deri gibi davranır ve iki ana kumaşın birleşiminden oluşur: rüzgar sürtünmesini azaltan ve giysinin aerodinamiğini optimize eden aerolight, tamamen hafif ve solunabilir aerohole...

Boyun derisi ile sürtünmeyi önlemek ve antreman aşamasında iyi nefes almasını sağlamak için güvenlik ayarlı ön fermuara sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

- Ultra violet-mesh: UV korumalı hızlı kuruyan yan ve arka panellere sahiptir. Aynı zamanda anti-bakteriyel ve kötü koku gidericidir.

- Aerohole: rüzgar direncini en aza indirmek için tasarlanmış aerodinamik ve sıkıştırıcı kumaştır. Yanal panellerde bulunur ve kaslarda recovery ve hareket özgürlüğü sağlar.

-Aerolight: Hafifliği ve nefes alması ile öne çıkmaktadır. Bu kumaş, aerohole kumaşı ile birlikte rüzgar etkisini en aza indiren ve aerodinamiği artıran çerçeve mikrofilamanlarına sahiptir.

- Rüzgar direncini en aza indirmek ve sporcuya beslenme çubuklarını tutarken ve yakalarken daha yüksek bir konfor sağlamak için tasarlanmış ceplere sahiptir.

-Ağırlık: 115gr.

BEDEN

MEDIUM