700,00

AEROSKIN teknolojisine sahip üst sınıf bir ekipmandır. AEROLIGHT, aşırı hafifliğiyle karakterizedir ve akan ikinci bir deri gibi davranır. Yarıştaki aerodinamiği ve akışı daha da optimize etmek için, cepler arkada bırakılmak yerine yanlara konur ve yerleştirilir. Güneş ışınlarından koruma özelliği vardır.  Hem bacaklarda hem de sırtta, TAYMORY'ın başarılı ZERO kumaşı ile kaplıdır

 * Süper dar bir kumaştır. Boyutu seçerken dikkate almanızı öneririz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

-Ön fermuar boyunda sürtünmeyi önleyen uzun bir kapak ile kaplıdır. Fermuar, göbek deliğine uzanır, böylece triatlet, ihtiyacına göre açılmasını sağlayabilir.

-Ultra Violet-Mesh: nefes alan ve çabuk kuruyan yan ve arka paneller mevcuttur. UV, anti-koku ve anti-bakteriyel koruma özelliğine sahiptir.

-AEROHOLE: sürtünmeyi ve rüzgar frenini en aza indirecek şekilde tasarlanmış aerodinamik kumaştır. Kollarında ve omuzlarında sıkıştırma, recovery ve hareket özgürlüğü sağlar. Omuzlarda yanıkları ve koltuk altlarında sürtünmeyi önler.

-AEROLIGHT: ön panel, ikinci bir cilt gibi davranan, nefes alan ve egzersiz sırasında rahatlık sağlayan multifilament aerodinamik örgüdür.

-2D Triatlon Pedi uzun mesafe pedidir. Su emilimini en aza indirir, bisiklet aşaması sırasında korur ve sürtünmez. 2B teknolojisi ile tahrişleri azaltmak için üretilmiştir.

-Yüksek performans ve yüksek elastikiyetli kumaştan üretilmiştir.

- Ağırlık : 160 g.

BEDEN

SMALL