625,00

Titanların culotte'u!

Maksimum eğitim isteyenler için rakipsiz bir müttefiktir. Tasarımda ve kumaşta fark yaratan Culotte Corto PLUTO, maksimum korunma ve maksimum konfor sağlamak için toplam kilometre ile geliştirilmiştir.

PLUTO, en zorlayıcı bisikletçinin ihtiyaçlarını karşılamak için şimdiye kadar yapılanlardan farklı bir kesim ve desenle birlikte, Titan Desert 2017 için özel olarak geliştirilen uzun mesafeli testlerle denenmiş yeni TITAN pedini içermektedir. Yarışlar için özel olan köpük dolgusu, toplam koruma sağlamanın yanı sıra, pedal çevirme sırasında zımpara efektini en aza indirir.

Harekete uyum sağlayan, ciltteki sürtünmeyi ve kasık alanındaki tahrişleri ortadan kaldıran 90º kanatları içerir. Toplam nefes alabilirliği ve malzemenin solunması için mikro delikli köpükten imal edilmiştir.

Yanlarda ve sırtta kullanılan kumaş, giysinin adıyla aynıdır. İyi kas desteği sağlar ve karşılaştırılabilir bir örme kumaştan% 30 daha hafiftir. Eliptik panel, yumuşak ve sıkı ikinci bir cilt gibi davranır. Düz elastik lastik bantlar antifriksiyon özelliğine sahiptir.

PLUTON kumaşı bacakları ikinci bir cilt gibi kaplar. Kasları iyi tutar ve aşırı yüklenmeyi önler. Aşırı ısınmayı ve bel bölgesinde gerginlği önlemek için mikro delikli maksimum esnek bantlar ve bel alanında transpirasyon ızgarasına sahiptir. Performansı optimize etmek için doğru sıkıştırma sağlamaktadır.

Ayrıca bacaklardaki manşet yansıtıcıları daha geniştir; bu özellik  yolda, özellikle ışık olmadığında fazladan bir güvenlik sağlar. Bacak boyu kesimi de biraz daha kısadır, bu yüzden culotte daha gösterişlidir.  Kayışları indirmeye gerek duymadan bisikletlinin idrara çıkmasını kolaylaştırır. Bunlar, TAYMORY de tek olma özelliğiyle farklılık gösterir.

In-out ter özelliği vardır. Ter ve tuzları vücudun sabit termoregülasyonuna izin vermek için içten dışarıya çekme özelliğine sahiptir.

Yassı dikişler ise hareket sırasında sürtünmeyi önler.

Ağırlık: 179 gram.

BEDEN

MEDIUM