45,00

RunGuard Sensitive ve RunGuard Original TM , dayanıklılık sporcuları için anti-chafe ürünlerinin en son evrimidir. Birçok yıllı geçen bir süreçte geliştirilen ve test edilen RunGuard, daha kaliteli bir fiyata yüksek kaliteli doğal bileşenlerle güncellenmiş bir formülasyon sunarak mevcut ürünlerle rekabet etmek için tasarlanmıştır.

RunGuard, uzun çalışmalarda, uzun süreli egzersizlerde veya sürtünmenin meydana gelebileceği herhangi bir aktivitede karıncalanmayı ve aşınmayı önlemek için kullanılır. RunGuard tipik olarak sürtünmenin en çok meydana geldiği yerlerde uygulanır: Koltukaltılar, iç uyluklar, sternum (sütyen çizgisi), iyileşme ve ayak parmakları.

Kötü havalarda çalışmak, tüm vücutta sürtüşme sorunlarını artırabilir. RunGuard, aşırı hava koşullarında etkili kalacak şekilde su geçirmez ve ter geçirmez olarak ve tam bir triatlon - maraton dahil olmak üzere uzun süreli antrenmanlar için tasarlanmış bir üründür.


İnjinjini Bul

Injinji ilk başladığında, üç renk seçeneği olan sadece bir parmaklı çorap vardı.
Yıllar geçtikçe ürün çeşitliliğini genişleten Injinji, farklı ağırlık, yükseklik ve dokuma parametreleri ekledi.
Seçimin zor olduğunu ve her zaman kolay seçenek olmadığını biliyoruz, bu nedenle mükemmmel Injinji'yi seçmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Karşılaştır