412,00

Önde T-Wind kumaştan ve arkada Ultra Violet Mesh mikro delikli kumaştan yapılmış, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan son derece hafif rüzgar geçirmez bisiklet yeleğidir. Katmanlarının esnekliği, katlanmasını ve forma ya da ceketin cebinde kolayca saklanmasını sağlar. Siyah tasarım bisiklet kolleksiyonunun formalarına mükemmel uyum sağlar.

Son derece hafif bu rüzgar önleyici, en soğuk günlerde dış tabaka olarak ve ısınma için, inişlerde ise göğüs koruması için idealdir.

Bu yeni yelek, bileşimi ve su geçirmez özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu özellikler yeleği herhangi bir bisiklet teçhizatını tamamlayan ilkbahar, sonbahar ve kış için temel yapar.

Bel ve manşetler, yeleğin pedal çevirme sırasında hareket etmemesini sağlamak için elastiktir. Fermuarlı bir arka cep, herhangi bir öğeyi saklamak veya giysinin kendisini aynı cebe katlamak için bel alanının tamamını kaplar. Daha fazla yol güvenliği sağlamak için, kolların yansıtıcı bandı vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

-  Maksimum hafiflikteki bu yelek, soğuk ve rüzgarlardan korunmak için dış katman olarak çok ince ve yeni bir kumaş olan T-Wind ile üretilmiştir.

- Önde ve omuzlarda rüzgar ve su geçirmez kumaş ile kaplıdır.

- UV ışınlarına ve mikro delikli maksimum havalandırmaya sahip dorsal alanda Ultra Violet Mesh kumaş ile üretilmiştir.

- Her iki tarafta nefes alabilen kumaş mevcuttur.

- Katlama ve küçük bir çanta olma özelliğine sahiptir.

- Sabit kapatma ile tam ön fermuar mevcuttur.

- Fermuarlı geniş arka cebi vardır.

-  Kollarında önden ve sırttan görünen yansıtıcı bant vardır. 

- Ağırlık: 60g

BEDEN

X-LARGE