560,00

Modern ve özgün tasarımı ile pastel tonlarda, siyah arka plan üzerinde kişilik ve farklılaşmayı yansıtan bir geometrik kompozisyona sahiptir. İkinci bir cilt gibi davranan ve mükemmel nefes alma özelliği sunan ön Dryin ile uzun ön fermuar, UV korumalı dorsal, Ultra violet-mesh ve 3 arka cep bulunmaktadır.

B203 ön tarafında kuruyan kumaş içermektedir. İkinci bir cilt gibi davranır, çok yumuşak bir dokunuşa sahiptir ve mükemmel içeriye terleme sağlar. Kırışıklık veya kusur bırakmadan her vücudun morfolojisine mükemmel bir şekilde adapte olur, egzersiz sırasında bisikletçiye mükemmel konfor sağlar.

Mevcut profesyonel bisiklet trendlerini takip eden bir V  yaka ve dirseklere kadar uzun kollu bulunur . Bu mikro delikli ve nefes alabilen manşonlar  , rüzgarın sürtünmesini önleyen ve bisiklet üzerindeki aerodinamiği optimize eden özel bir TAYMORY kumaşı olan AEROHOLE kumaştan yapılmıştır. Ayrıca kolu güneşin etkisinden daha fazla korur.

Giysileri, yanları ve sırt kısımlarında , UV ışınlarının doğrudan cilde temas etmemesini, uzun süreli dışa doğru aşınmasını engelleyen bir kumaş  olan Ultra Violet-  Mesh'ten oluşur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

-Manyetik tam fermuara sahiptir.

-V-boyun: antreman sırasında boynuna her türlü sürtünmeyi önler, zarif ve özel bir dokunma hissi verir. 

-Ultra Violet-Mesh:  Arka ve yan panelleri örten kumaştır. UV koruması vardır, anti-koku, antibakteriyeldir ve çok esnektir. Bisiklet üzerinde tam komfor ve hareket özgürlüğü sağlar .

-AEROHOLE:  aerodinamik ve sıkıştırıcı bir kumaştır. Sürtünmeyi en aza indirir. Rüzgar frenini omuz ve üst kolu örten jarse kovanlarında sunar. Mikro ızgara, tam terlemeyi sağlar.

-Önde kuru: İkinci bir cilt gibi davranır. Kırışıklıklar veya kusurlar olmaksızın her türlü morfolojiye mükemmel uyum sağlar.

-Sürtünmeyi önleyici dikişler ile üretilmiştir.

-Geri örgü cepler : İki büyük yan cep ve dar bir orta cep vardır.     

BEDEN

LARGE