625,00

Bisiklet koleksiyonunun tüm formalarıyla birleştirilebilen siyah tasarım.

Kıyafetlerinde şıklık ve sofistike bir dokunuşa sahip olmak isteyen  bisikletçiler için yüksek teknik detaylara sahip kısa Culotte Pluton SIR …

Yeni Pluton kumaştan yapılmış olup, büyük kas desteği için iyi bir sıkıştırma sağlamaktadır. Ultra-hafiftir ve mükemmel hava alabilirlik özelliğine sahiptir .

Plüton kumaş ile yapılmış yan ve arka paneller ise, ikinci bir cilt gibi davranırlar. Performansı optimize etmek için doğru sıkıştırmayı sunar. Yassı dikişler ise hareket sırasında sürtünmeyi önler.

TM Evo Pad, uzun mesafe için mükemmel çift destekli ped’tir. Normal olanlardan daha büyüktür, ancak daha yüksek bir konfor sağlayan daha düşük bir yoğunluğa sahiptir. Mikroperforasyon nedeniyle hava alma garantilenmiştir.

Waiana ızgarası mevcuttur;  bu culotte tabanını kayışlarla birleştiren mikro delikli kumaştır. Anterior ve dorsal kısımlarda esneklik ve hava alma sağlar. 

Perspiration in-out ile egzersiz sırasında vücudun termoregülasyonunu sağlamak için içerideki terin dışarı atılmasını sağlar.

Elastik kayışlar, düz ve dikdörtgen hücrelerle mikro deliklidir ve bisikletçi gövdesi üzerinde mükemmel bir ayarlama sağlar. Anti-tahriş ve sürtünme önleyici özelliktedir.

Ayrıca bacaklardaki manşetler yansıtıcı ve her zamankinden daha geniştir; bu özellik  yolda, özellikle ışık olmadığında fazladan bir güvenlik sağlar. Bacak boyu kesimi de biraz daha kısadır, bu yüzden culotte daha gösterişlidir.  Kayışları indirmeye gerek duymadan bisikletlinin idrara çıkmasını kolaylaştırır. Bacaklar için bir eldiven gibidir. Bunlar, TAYMORY de tek olma özelliğiyle farklılık gösterir.

Ağırlık:  179 g.

BEDEN

MEDIUM