110,00

Women's Lightweight No-Show çorabı, Injinji'nin mevcut Run Serisinin bir parçasıdır ve kişisel konforundan ödün vermeden bir koşucunun performansını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Ayakların hepsinin aynı olmadığını kabul edersek, Kadın ayak parmağı, genelde bir erkeğin ayağından daha dardır. Bunun için topuktan parmağa kadar artan bir streç ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İki yönlü artan streç malzeme, ayak kemerinin üzerinden ayağın her yerine daha iyi bir şekilde compression yapılmasınıı sağlar. Bu çoraplar kadınların ayak parmaklarına daha iyi, daha kısa sürede uyum sağlaması için yeniden tasarlanmıştır.

Spektrum, cesur renkler ve grafikler içeren yeni bir görünümdür. Spectrum yeni baskı kalitesi ile, giyildiğinde bozulmayacak veya solmayacak yeni bir tasarım yaratıyor. Başka bir deyişle, gördüğünüz şey elde ettiğiniz şeydir.

Ürün Çeşitleri: Fern (Yaprak desenli), Turquoise


İnjinjini Bul

Injinji ilk başladığında, üç renk seçeneği olan sadece bir parmaklı çorap vardı.
Yıllar geçtikçe ürün çeşitliliğini genişleten Injinji, farklı ağırlık, yükseklik ve dokuma parametreleri ekledi.
Seçimin zor olduğunu ve her zaman kolay seçenek olmadığını biliyoruz, bu nedenle mükemmmel Injinji'yi seçmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Karşılaştır